Deniz Spor Kulübü  2012 yılından bu yana Ankara Maltepe de hizmet vermektedir. Sıcak, samimi ve aile ortamında rahat bir şekilde spor yapabilmeniz için, profesyonel kadromuzla sizlere eğitim vermeye devam ediyoruz.

Studio ve dövüş salonları olmak üzere 4 farklı eğitim alanımızla çevrenin en büyük ve kapsamlı salonu olmakla birlikte, profesyonel kum torbaları, mma kafesi ve gerekli olan tüm malzemelerle sporculara dünya standartlarında eğitim verme imkanına sahiptir.Kulübümüzde eğitim alabileceğiniz branşlarımız Mma, Kickboks, Boks, Muaythai, Wingtzun, Pilates, ReformerPilates, (aletli pilates), Zumba, Taekwondo-Kids, Cimnastik, Akrobasi.

Amacanız ister profesyonel bir sporcu olmak olsun, ister spor yapıp formda kalmak olsun, Bizimle başarıya ulaşacağınıza eminiz. Haftanın belli günlerinde grup egzersizlerine katılabileceğiniz gibi, istediğiniz eğitmenden bire bir özel ders alıp gelişiminizi daha hızlı ve  profesyonel şekilde programlayabilirsiniz.

Eğitmenlerin sizler için hazırlayacağı programlarla hedeflerinize daha kolay ulaşacaksınız.

Kulübümüzde sizlere sunabileceğimiz gelişimlerden bazıları; Spor yaparak sağlıklı bir şekilde kilo vermek, sıkılaşmak, yağ yakmak, kas kütlesi kazanmak, forma girmek, özgüven kazanmak, esnekliğinizi arttırmak, savunma öğrenmek.

Klasik fitness antrenmanları uzun kardiyolardan sıkıldıysanız kickboks, mma, aletli pilates, boks sizin için çok daha eğlenceli bir spor hayatına kapı açabilir. Bu heyecanı birlikte yaşamak için sizleride kulübümüze spor yapmaya bekliyoruz.